слова класного керівника випускникам

слова класного керівника випускникам

1. Привітання випускникам школи! Відзвеніли шкільними дзвінками, Десять років всі уроками пройшли, З того часу як прийшли ми малюками, А тепер ми вже — випускники. Школа нас вела дорогой знань. Став міцним і дружним класний круг. І завжди був поруч разом з нами Шкільний наш учитель — кращий друг. Як хочеться пройти по коридорах, Почути шепіт, перемоги скрик. Зібрати квіти у велику гору І кинуть їх вчителю до ніг. 2. Привітання випускникам школи!  Як перше слово прочитав, Як першу букву написав, І перші вчительки слова, Що хліб — усьому голова. Повік залишаться в мені Дитячі мрії осяйні, Стежина в росяні поля І перша вчителька моя. Я пам’ятаю ту любов, Що оживає знову й знов. Добрі слова настанов від класного керівника випускникам школи Дорогі наші випускники! Багато років минуло з того дня, коли ви вперше переступили шкільний поріг. І ось ви знову на ньому стоїте, щоб, як пташенята з гнізда, випурхнути з школи, розлетітися хто куди по дорослому житті. У кожного дорога у доросле життя буде своя, але знайте, тут завжди вам будуть раді, як рідним.

За ці роки ви всі стали для нас рідними, нашими дівчатками і хлопчиками. Багато чого ми вас навчили. Наостанок хочемо побажати, щоб ви не відступали перед перешкодами, сміливо досягали поставлених цілей. Для вас випускники — це надзвичайна мить, І серце в грудях так чомусь щемить, Зібрались дружно всі, мабуть в останній раз,- Пройшли шкільні роки,настав прощальний час. Сумні, водночас веселі, що закінчують школу, випускники в останні шкільні дні прощались з дитинством. Відповідальні, зібрані, але й трішечки розгублені. Метушливі «живчики», але й поважні випускники, найстарший клас у школі. Мабуть шкода вам залишати рідну школу. Можливо, не скоро всі разом зустрінемось. Але памя’тайте, де б ви не були, вам завжди буде в пам»ятку рідна школа. Ми завжди будем згадувати вас, Добрий день, дорогі друзі і нові відвідувачі мого блогу. Сьогодні ми поговоримо з вами про останній дзвінок – дні, якої з нетерпінням чекають діти і з хвилюванням батьки, вчителі. Шкільна пора швидкоплинна, але усвідомлення цього приходить набагато пізніше, коли знову з’являється бажання сісти за парту і зібрати портфель на уроки. Привітання на останній дзвоник від Випускники вітають класних керівників. Ведучий: А тепер слово Вам, шановні класні керівники.

1-й випускник.

Є у кожного з нас матуся — щира, ніжна, найдорожча людина, але другою матір’ю по праву можна назвати першу вчительку. Одинадцять років тому ми всі вперше прийшли до школи.  Тож слово надається випускникам. Жартівливі тести.

Вручення дипломів та привітання вчителів і робітників школи.

«Прощальний вечір, вечір випускний…» І. Лінійка біля школи Класний керівник виводить одинадцятикласників зі школи на подвір’я школи. Усі стають на сходах біля школи. ВЕДУЧА: Дорогі випускники!

Сьогодні у вас незвичайний день. День світлих спогадів та планів на майбутнє.  Після цих слів випускники читають слова: Шкільні останні дні, погожі і сумні. Шкільні останні дні бентежать нашу душу. Хоч я їх не чекав, тепер одне лиш мушу Випускники вітають класних керівників. Хоч я їх не чекав, тепер одне лиш мушу Коротке слово класного керівника, який передає дзвінок випускникам; Випускники по черзі дзвонять; Миськів Ілона передає дзвінок першачкам і говорить слова: Для нас, випускників, школа назавжди залишиться альма-матір’ю, а для вас, юні наші школярики, рідною домівкою. Випускники роблять «дорогу»; Першачки дзвонять та заходять у школу. Пісня «Прощавай, рідна школо!» (Під музику заходять випускники у супроводі класних керівників).

Надійшла урочиста хвилина відкриття вечора, присвяченого прощанню зі школою і врученню атестатів випускникам _ року. Прошу всіх встати. Звучить Гімн України.  Послухайте батьків своїх звертання. А їх слова сьогодні найпалкіші, І найщиріші їхні побажання. Від імені батьків слово надається _. Закон про ВИПУСКНИКА, прийнятий на педагогічній раді 6-го скликання у 6-му читанні, 21 травня _____ року. Шукала слова випускників школи для свята останнього дзвоника. Ні одні не припали до душі. Спробувала написати власні. Якщо сподобається — використовуйте. Автор: Шадловська Г.Б.- вчитель і класний керівник 11 класу Надвірнянської ЗОШ I-III ступенів №4. slova_vypusknykiv_shkoly.docx — 12.29 KB. Предмети: Класному керівникові. Завуч: Зустрічайте випускників разом з їхнім класним керівником. (випускники заходять парами з класним керівником під музику, директор оголошує всіх по іменах, прізвищах, по-батькові). Директор: Вітаємо…(Оголошуються всі випускники по іменах і прізвищах). Ведуча: Ми запрошуємо на випускний вечір людей, які з дня в день віддавали 11 років свої знання,вміння нашим випускникам, які не шкодували часу і сил, щоб винуватці цього свята стали справжніми людьми.  Ми до батьків звертаєм своє слово Колись до школи нас ви привели Навчатись заставляли знову й знову Любити школу, наших вчителів. Бо без батьків чого ми в світі варті? Слово класному керівнику 11 класу 2003 року випуску. В2 Запрошуємо до Тетяни Володимирівни їх дорослих вихованців. Зараз ми проведемо бліц – інтерв’ю. Питання для випускників. В1 1.Ваша улюблена казка, герої якої вам найбільше сподобались і запам’ятались з дитинства? Що з того. що ви вчили в школі, найбільше найбільше вам пригодилось у житті? Виступи випускників з відповідним словом, вручення квітів вчителям і гостям. Виконання пісні під час виступу останнього класу. Після пісні випускники танцюють вальс (по 2 пари від кожного класу). 3 частина. Традиційна. З дзвінком випускники з класними керівниками будуються перед входом в спортивний зал. За ними – вчителі. Батьки запрошуються до зали.

Прощальне слово класного керівника до своїх випускників.

6:57. SZSH № 3. Випускний вечір 2019.

Привітання класного керівника. VS studio. Views 7KYear ago. 10:24.  Вітальне слово кл.керівнників Ю.Даневич та Л.Холодар випускникам 2015р. Урочиста лінійка-закриття навчального року.

6:46. Слово класного керівника випускникам школи. Лилия Васильченко. Views 256Month ago. 3:53. 4:07. Побажання випускникам від класного керівника.  Привітання випускникам 11 класу від їх класного керівника Розумовської.В. 4:53.

Моїм випускникам 2020.

Людмила Кислая. lượt xem 1942028 năm trước. Привітання від класного керівника випускникам Розумівської школи. 5:34.

Прощання з класом~Найкраще відео класного керівника 2019!

Привітання класного керівника випускникам 2019 року.

Довга Пристань. Саленко Виктория. มุมมอง 2.4K11 หลายเดือนก่อน. 5:15.

промова класного керівника для випускників 11А класу 2015 року м.Красилів. Ольга Кравченко. มุมมอง 37K5 ปีที่แล้ว.

6:07. Подарунок від класних керівників випускникам КМК 2017.

Светлана Мудрак. มุมมอง 3.4Kปีที่แล้ว. 2:37. Привітання випускникам 2020 року від класного керівника. Буківський НВК. มุมมอง 416. 7:53. Вітання випускникам від класних керівників 2020. Андрій Бородін. มุมมอง 504. 3:56.  Вітальні слова випускникам 9-х класів від класних керівників. Bohdana Pokhytun. มุมมอง 1.1K.  5:26. Випускники 2020. Дуже зворушлива пісня класного керівника для випускників. 3:20. Випускний 2019.  Прощання випускників з класним керівником.Кунинець. Лариса Мокрицька.

Рет қаралды 950 Жыл бұрын. 3:13. Випускний вечір — Частина ІІ. Побажання випускникам від класних керівників. Олеся Петрушенко. Рет қаралды 170 Жыл бұрын. Випускники Нововоронцовської ЗОШ №1 2019р. 3:1НВК №157 11-В Випускний-2017 «Подарунок класного керівника».  Кліп(відео) слово випускників 11- A класному керівникові. cinema NEWLOOK. Рет қаралды 5 М.5 ай бұрын. класний керівник випускникам. промова класного керівника для випускників 11А класу 2015 року м.КрасилівVor 4 years. Побажання випускникам від класного керівника «Тумани»Жора Злей. Vor year. «На згадку від класного керівника.» випускникам 2016 року Бузовицького НВКЛариса Дуплава. Vor 3 years. «Лебедина пісня вчителя», людини, яка віддала випускникам 2016 року частиночку душі, усе тепло і любов  Вітальне слово кл.керівнників Ю.Даневич та Л.Холодар випускникам 2015р. Урочиста лінійка-закриття навчальног  Випускникам 11 класу від класного керівника Акчуріної Надії ЛеонідівниLiliia Dukhovchenko. Vor 9 Tage. ЗОШ №84_випуск 2019_Запоріжжя. Виступ класного керівника. Слово – відповідь випускників. 13 вип. Нашого класного керівника Ми сьогодні на святі вітаємо. Від усіх наших випускників Йому здоров’я міцного бажаємо.  Керівник наш і наставник, Наймудріший наш порадник Ви для нас, ви для нас Тож прийміть від нас вітання Найпалкіші побажання Все для вас, все для вас. Приспів Керівник ви наш Ми дуже вас кохаєм Вашу посмішку не раз ми пригадаєм Серце ваше нас навіки полонило І дитинства мить навік собі лишило.

Чоловік ви наш найкращий Щирий, милий, роботящий Повсякчас, повсякчас Скільки нас ви рятували Про своїх дітей ви дбали Кожний раз, кожний раз Приспів. Малій Ользі Гаврилівні – класному керівнику випускників, надаємо слово. (Виступ класного керівника). Ведуча. Старостат нашої школи теж хоче сказати вам своє слово.  Керівник ви наша класна. Випускник. Валентина Василівна – перша взяла нас за руку і ввела в шкільний світ, навчила першим шкільним премудростям. Від класного керівника (привітання випускників). Yıl önce. Перед випускним 11-го классу мене попросили допомогти зняти та змонтувати відео, але ніхто навіть не думав, що так Кліп(відео) слово випускників 11- A класному керівникові. 7 aylar önce. 6 aylar önce.

Слова вдячності найкращому класному керівнику ♥️. Yıl önce.  Сюрприз випускникам від класного керівника.

Привітання класного керівника для випускників 2020 року. Напутнє слово випускникам 11- А класу від класного керівника. 5 aylar önce. Вітальні слова випускникам 9-х класів від класних керівників. «На згадку від класного керівника.» випускникам 2016 року Бузовицького НВК. Před 4 lety. «Лебедина пісня вчителя», людини, яка віддала випускникам 2016 року частиночку душі, усе тепло і любов Побажання випускникам від класного керівника «Тумани». Před 2 lety.  Před rokem. Перед випускним 11-го классу мене попросили допомогти зняти та змонтувати відео, але ніхто навіть не думав, що так (слова вдячності від випускників) Учні і перші вчителя стоять поряд біля мікрофонів Учні говорять слова дивлячись на вчителя. Потім вручають квіти. Випускники Шановні Тамара Олексіївна та Любов Анатоліївна.  Ведучий 1 Слово для привітання надається класним керівникам 11-х класів Хомутенко Людмилі Миколаївні та Жуковій Оксані Володимирівні. Виступ класних керівників.

Дорогі діти, ви вже стали дорослими, майже самостійними. Ви завершили один з етапів життя – ви закінчили школу.

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

гдз укр мова 10-11 класс олійник

українськамова та література 10 клас відповіді заболотний

готові практичні роботи з екології 11 клас мирна