молодь і мова

молодь і мова

Актуальність : Молодь, особливо підлітки, з метою вікового «самоствердження» починає вживати слова і слівця, що відрізняються від загальноприйнятої мовної норми. Застосовуються ці слова бездумно, неусвідомлено, сенс їх дуже приблизний, а походження найчастіше невідомо для мовця. Інші методичні матеріали на урок Виховна робота скачати Ключові слова: молодь, мовна стійкість, мовна свідомість, рідна мова, білінгвізм, суржик, соціолінгвістичний моніторинг, молодь і держава. Языковая стойкость современной молодежи. В статье на материалах социолингвистических исследований проанализированы проблемы языковой стойкости современной молодежи.

Нова доба української незалежності та інтерес молоді до української історії та мови спонукав до розвитку видань з популяризації соборної української мови. На зазначену тему обласні бібліотеки України для юнацтва (ОЮБ) та Державна бібліотека України для юнацтва випустили різні за жанрами та видами матеріали. Зважаючи на те, що на сьогодні є актуальною проблема розвитку і збереження української мови, необхідно врахувати значну роль бібліотек для юнацтва у виконанні цього завдання. Молодь — то є основа будь-якої нації.

Саме розвиток молоді, здебільшого, вказує на те, як буде розвиватися нація в подальшому. На жаль, зараз молодь не має певних моральних принципів, що може дуже погано вплинути на розвиток нації в майбутньому. Згадаймо наших далеких предків: вони цілими днями працювали в полі, а потім йшли до церкви.  Мова сучасної молоді переповнена сучасними русизмами і так званим суржиком. Близько 10% взагалі не вважають українську мову рідною. А що таке мова? Мова — це все! Мова — це душа. Моя душа, Твоя душа. Душа всієї країни! Мова — це полум’я. Полум’я наших сердець!  Мова — це корені. А молодь — це плід!

Але іноді плоди забувають про свої корені, від чого стає дуже гірко… Слова тут зайві. Треба дивитись правді в очі. А правда каже, що тепер в Україні серед молодих людей десь лише 40% від 100% спілкуються державною мовою. решение 16 Май, 18 nesplyak_zn Начинающий (235 баллов) ● 1.

Ваш комментарий к ответу Мова – це той засіб, за допомогою якого культури виражають себе, свою сутність.

Вона відображає культурно-історичний фон кожної епохи та, як правило, є повністю зрозумілою тільки людям, що живуть у цю епоху. Із набуттям статусу державної перед українською мовою відкрилися можливості для повноцінного її функціонування в усіх сферах. Українська мова почала широко вживатися в державних установах, на виробництві, у побуті. Молодь І державна мова! Гучніше! !Ну як? Ви відчули ту силу, те почуття поваги? Відчули?

Я знаю напевне, що відчули!  Сучасний статус української літературної мови» Мова належить до так званих вторинних систем. Вона існує не сама по собі, а в людському суспільстві, похідним від якого вона є Українська мова – державна мова України. Сучасний статус української літературної мови”. Ваш комментарий к ответу: Отображаемое имя (по желанию) Решение 16 Май, 18 от nesplyak_zn (235 баллов). задать связанный вопрос. Українська мова є мовою нашого народу, а значить вона повинна бути рідною для кожного з нас, органічною частиною нашого єства. Воістину справедливі слова. Сосюри: «Без мови нашої, юначе, й народу нашого нема».  В основному це молоді люди та підлітки, для яких еталоном є усе закордонне. Рідко звучить українська мова в нашому місті, бо знаходиться воно недалеко від кордону з Росією. І живуть в ньому багато сімей, де батько чи мати – з Росії. Ваш комментарий к ответу: Отображаемое имя (по желанию) 1 Круглий стіл на тему: МОВА СПІЛКУВАННЯ ТА РІДНА МОВА МОЛОДІ: ОСНОВНІ ПРОБЛЕМИ ТА ШЛЯХИ ЇХ ПОДОЛАННЯ. 2 Результати вуличного опитування броварчан на тему РІДНА МОВА ТА МОВА СПІЛКУВАННЯ: СПІЛЬНЕ ТА ВІДМІННЕ. 3 Соціально-демографічні характеристики: 4 1. «Якою мовою Ви спілкуєтесь?» 5 Якою мовою спілкується молодь віком до 18 років? Полум’я наших сердець! Полум’я, яке гріє вірних та спопеляє ворогів.  Мова — це корені. Нет комментариев. Похожие вопросы. Розробка уроку з англійської мови для учнів 11 класів та учнів ІІ курсів ПТНЗ (Професійно-технічних навчальних закладів), рівень стандарту.  Тема : Молодь і здоров’я. Профілактика ВІЛ. викладач англійської мови. Василевська Є.А. 2016-2017н.р.

Theme: Youth and health.

AIDS HIV Prevention Молодь і здоров’я. Профілактика СНІД/ВІЛ. Aims Тож хіба можна розірвати молодь і мову? Мова — це корені. ответил 16 Май, 18 от nesplyak_zn Начинающий (235 баллов) ● 1. Ваш комментарий к ответу ВКонтакте – универсальное средство для общения и поиска друзей и одноклассников, которым ежедневно пользуются десятки миллионов человек.

Мы хотим, чтобы друзья, однокурсники, одноклассники, соседи и коллеги всегда оставались в контакте. Тож хіба можна розірвати молодь і мову? Ваш комментарий к ответу Вплив иноземних мов та застосування комп’ютеру на молодіжний сленг. Основні джерела сленгу.  Так, сленг молоді 50-60-х рр. фактично не зрозумілий сучасному молодому поколінню. Сленг кожної історичної епохи відображав риси часу. Сленг 60-х був наслідком підвищеного інтересу до наркотиків, популярної музики, постійної евфорії. 1 Круглий стіл на тему: МОВА СПІЛКУВАННЯ ТА РІДНА МОВА МОЛОДІ: ОСНОВНІ ПРОБЛЕМИ ТА ШЛЯХИ ЇХ ПОДОЛАННЯ. Молодь – це майбутнє будь-якої країни, її надія. Якщо вона буде нехтувати культурою мовлення, то на наступні покоління взагалі не можна буде сподіватись.

Отже, нехай молоді хлопці та дівчата засвоять всі норми спілкування літературною мовою, не псують свою мову лихослів’ям та говорять культурно і грамотно. 10-11 класс українська мова ответов 1. 26082004 18 нояб. 2014 г., 12:30:07. Ваш комментарий к ответу

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

гдз укр мова 10-11 класс олійник

збірник задач з фізики 10 клас божинова відповіді

земля під забудову в оржеві рівненський район